(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс: купити трактор Джон Дир 7830 чи Ламборігі R7 досвід фермерів Росії

Трактори Джон Дір 7030  почали завойовувати довіру  аграріїв з 2007 року. Боротьба за клієнта йде досить успішно : за минулі сім років на Російський  ринок було поставлено більше 1700 одиниць техніки. Різноманітність модельного ряду дає можливість підібрати найбільш відповідний для кожного конкретного господарства варіант. Серія тракторів 7030 включає в себе три моделі різної потужності : ДжонДір 7730 - 190 л . с. , John Deere 7830 -205 л . с. і Джон-Дір 7930 - 220 л . с. Головними  особливостями цих тракторів аграрії вважають можливість установки переднього валу відбору потужності , який необхідний при агрегатуванні фронтальної косарки, і високу надійність.

Проте в Росії у даного трактору є досить потужний конкурент який пропонує аналогічні трактори з досить цікавою ціною це Німецький трактор Ламборгіні R6 200 к.с (звичайна коробка) та Ламборджині R7 220 к.с (варіо коробка). Дані трактори виробляються на заводі Дойц і є досить потужними конкурентами по ціновій політиці. Але після відкриття заводу ДжонДір в Росії та запровадженню спеціальних програм фінансування JD має більше шансів на перемогу, давайте поспілкуємось з власниками тракторів.

Дмитро Корендясев , головний інженер агрохолдингу « ЕкоНіваАгро » ( Воронезька обл.) :
У нашому агрохолдингу трудяться два трактори JD 7730 американської зборки 2007 року випуску і дванадцять тракторів JD 7830 збірки 2008-2012 років як американської , так і російської  . За ці роки траплялися всякого виду поломки , і це нормально , адже не ламається тільки та техніка , яка не працює , а наші трактори зайняті приблизно 280 днів у році. Так , виходив з ладу передній міст , ламалася коробка передач , міняли форсунки. Але проблем з ремонтом і сервісним обслуговуванням у нас бути не може : генеральний директор нашої компанії є одночасно власником одного з дилерських підрозділів John Deere. Ми використовуємо «сімки» на самих різних роботах: транспортуванні гною і сіна , пресуванні сіна , скошуванні люцерни , транспортуванні буряків від комбайна , сівбі . І з усіма роботами машини справляються добре. Окремо потрібно відзначити , що на тракторах серії 7030 можна одночасно використовувати передню навіску і передній вал відбору потужності , а це вигідно відрізняє дані моделі від інших тракторів. Наприклад , у нас є трактори Джон Дир 8-ий серії , які , на мій погляд , більш універсальні , але от вал відбору потужності на них встановити не можна . А він необхідний для роботи з фронтальним косаркою . Тому для робіт з цією косаркою трактори 7-ї серії підходять оптимально .
Якщо порівнювати моделі  Джон Дир 7030 з тракторами інших виробників , то за технічними характеристиками найближче до « сімок » трактори Ламборгіні R7 . Можу сказати , що Ламборгіні коштує дешевше, простий в обслуговуванні та позиціонує себе як більш економічний в роботі і але в нашій країні говорити про економічність це маркетинг. Справа в тому , що будь-які виробники , коли продають свою техніку для експлуатації в Європі чи Америці , пишуть , що заміна масла в двигуні повинна проводитися через 500 мотогодин. Однак для російських користувачів робиться застереження : якщо вміст сірки в паливі перевищує 0,05 %, то інтервал заміни зменшується в 2 рази. Відповідно, на якому б тракторі ні їздив російський аграрій , він з причини вкрай низької якості солярки буде намагатися міняти масло частіше.
Наш агрохолдинг постійно розвивається , тому купувати нову техніку обов'язково будемо. На покупку техніки в наступному році виділено приблизно 200 млн руб. Тепер ми плануємо придбати трактори , які працюватимуть в парі з великими возами на перевезенні сінажу , силосу , зерна , буряків , тобто використовуватися як транспортні засоби на дорогах загального користування.

Микола Борисов , генеральний директор СФГ « Борисов » (Нижегородська обл.) :
Нашому трактору 7830 американської збірки 2 роки, і він встиг відпрацювати всього 800 мотогодин. Крім нього в господарстві трудяться два МТЗ 1025 і ще один трактор John Deere 6900 серії. З « американцями » проблем немає і не було , а ось МТЗ плануємо продавати , тому що за 6 років експлуатації трактори перетворилися на купу метал. До покупки John Deere у нас був трактор Нью Холанд , а коли вирішили придбати новий , звернулися за консультацією до дилера. Під наші запити підійшли всього дві моделі : Фендт і Джон Дір , але перший з них дилер охарактеризував як дуже примхливий і дорогий в обслуговуванні , а Джон Дир - як більш простий . До того ж 7830 якраз підходить для тих видів робіт , які ми проводимо : трактор працює з навісним плугом Суков (Чехія), передпосівним культиватором Компактор SMS (Чехія), сівалкою  точного висіву Моносем , розкидачем добрив Кун Аксіс, картоплезбиральним комбайном Гріме . Tractor JohnDeere 7830 працює якісно . Наприклад , за рахунок більш рівного нарізування гребенів при посадці картоплі нам вдалося істотно підвищити врожайність : з 60 га під картоплею зібрали на 8 % урожаю більше , що принесло понад 2 млн руб. прибутку. А хороша продуктивність трактора дозволяє вирішити ще й проблему нестачі кадрів . Так , раніше на поле працювало вісім чоловік , а зараз - всього один тракторист . Та й час економиться : з іншими тракторами на посадку картоплі йшло 12-15 днів , а зараз - максимум 10 . Ми набували трактор через Нижегородського дилера , він же проводив гарантійне обслуговування , яке нещодавно закінчилося. Ми маємо інструкцію по експлуатації та каталог запчастин тому при бажанні можемо самостійно обслуговувати дані трактори.Проте якість роботи сервісних інженерів нас повністю влаштовувало , тому ми вирішили продовжити обслуговування на контрактній основі. До речі , обслуговування тракторів Джон Дір обходиться трохи дорожче , ніж МТЗ 1025.


Микола Гудков , заступник директора компанії « Нива» (Нижегородська обл.) :
У нас в господарстві працює трактор Ламборгіні R
6 потужністю 170 к.с  . Трактор купили  в 2010 році. Він працює з плугом Sukov (Чехія) ,  бороною УДА  , але в основному купували його під сівалку точного висіву Моносем з добривами . Навісне обладнання у нас різних фірм , і складнощів з агрегатуванням з вітчизняною і зарубіжною технікою не виникало. Якщо говорити про поломки , то нічого надприродного не відбувалося.. З запчастинами проблем немає: механік вибирає з каталогу запчастин трактора необхідний серійний номер і дилер забезпечує оперативну поставку. Якщо навіть чогось немає у дилера в Нижньому Новгороді , то зі складу в Москві деталі прибувають на наступний ранок. Взагалі Ламборджині R6 - відмінний трактор для фермерського господарства з невеликою площею ріллі 600 – 1300Га , до того ж він може агрегатуватися з великою кількістю вітчизняного навісного обладнання , та замінює трактор ХТЗ .

При підготовці даної статті були використані матеріали Російського журналу (Статья опубликована в журнале «Агротехника и технологии» №6 (40) ноябрь-декабрь 2013)

Агропартс при потребі може допомогти фермерам знайти каталог запчастин Джон Дір, Ламборгіні, Фендт, Дойц та інщі. Робочі органи до плугів Квернеланд, Лемкен, Грегуар Бесон, Кун, Суков, Рабе та інші.

Опубликовано: 27.04.2014
ukraine