(067)234-04-45
Запчастини до техніки

Купити техніку Agrex в Києві

AGREX S.p.A. – це одне з найкрупніших промислових високотехнологічних підприємств в усьому світі. Окрім того, воно набуло собі слави ще й доволі високопродуктивної компанії. У свою чергу компанія AGREX CIS створена як її представництво, яке розпочало свою діяльність з 1993 року. Компанія охоплює конкретну зону відповідальності, до неї входять Україна, Росія, Казахстан, Білорусія та інші країни СНД. Також у зоні відповідальності AGREX CIS перебувають країни Східної Європи.
Крім високої продуктивності, у компанії AGREX CIS розроблена багатофункціональна дилерська мережа. Це дає їй можливість надавати своїм клієнтам якісне і професійне обслуговування, а головне – оперативну підтримку. Більше того у неї є можливість здійснювати ці послуги у кожному регіоні.
Сьогодні AGREX S.p.A. представляє на ринку свої запатентовані технології та продукти, які разюче відрізняються своїми властивостями та якістю. Серед пропозицій:
 Горизонтальні млини – мають дві особливі характеристики, такі як компактність та швидка монтованість;
 Зерносушильні комплекси – серед пропозицій є два види – мобільні та стаціонарні;
 Елеватори й зерносховища;
 Комбікормові цехи, які забезпечують клієнтів власним комбікорм високої якості;
 Комбікормові заводи – оснащені повністю закритим циклом виробництва комбікормів;
розкидач мінеральних добрив, ємність яких складає до 10 м ³.
Підприємство AGREX S.p.A. забезпечує гарантовану поставку свого обладнання, при цьому надає повний набір всієї необхідної документації, яка ведеться російською мовою. Серед пакету документів обов'язковими є керівництво з експлуатації того чи іншого обладнання, каталоги запасних частин, відповідні схеми монтажу та інші.
Завдяки власному штату професійних техніків, які відрізняються також високими знаннями і навичками у своїй спеціальності, компанія оперує широкими можливостями щодо надання якісного та швидкого обслуговування – провести шефмонтаж, запустити і вивести обладнання на паспортну потужність – легко і доступно для наших експертів. Спеціально для забезпечення постійної допомоги клієнтам, в компанії відкрита лінія підтримки, яка ефективно та своєчасно надає необхідні консультації.
Співпрацюючи з компанією AGREX S.p.A, ви гарантовано отримаєте необхідне для Вас висококласне обладнання. І будьте впевнені – воно стовідсотково буде служити для Вас гідно і якісно.

Немає товарів згідно заданому фільтру

ukraine