(067)234-04-45
FantiniНазад
Запчастини до техніки

Купити техніку Fantini в Києві

Компанія Fantini S.r.l. була заснована у 1968 році. На сьогоднішній день підприємство являється справжнім лідером по виробництву жниварок для кукурудзи та соняшника. Компанія знаходиться на півночі Італії в місті Медоле, котре розташоване в області Мантуя. Саме там на території підприємства, що займає площу 17 000 кв. м, нещодавно було побудовано новий завод, площа котрого склала 6 000 кв. м. Завод оснащений передовими технологічними системами виробництва, які забезпечують високу продуктивність обладнанню. Розглянемо якими ж виробничими системами володіє новий завод. Отже:

- Зварювальний робот;

- Шліфувальна машина для очищення поверхні кожної деталі обладнання;

- Система фарбування з епоксидним пилом (тут передбачено 3 стадії очищення, фарбувальний тунель, 200-градусна піч);

- Фарбування або оцинковка всіх деталей устаткування перед його остаточним складанням (таке рішення передбачене для захисту зовнішніх елементів від корозії);

- Сучасна лінія збірки деталей обладнання.

Перед процесом складання всі деталі, котрі виробляються на нашому заводі, піддаються  контролю та ретельній перевірці. Така діяльність практикується задля забезпечення обладнанню безпечної та впевненої експлуатації нашими клієнтами. В свою чергу, заводи, які постачають компанії деталі, володіють сертифікатом ISO 9000, що ще раз підтверджує їхню кваліфікацію та якість професійної діяльності. На даний момент в компанії Fantini S.r.l. працює 45 осіб, 30 з яких є робітниками, а 15 – службовцями.

Технічний персонал та інженери використовують найсучасніші системи КАД задля дбайливого контролю виробництва. Також ці системи застосовують для удосконалення обладнання та розробки нових моделей жниварок. Завдяки системам КАД, моделі зможуть відповідати вимогам наших клієнтів у всьому світі, гарантувати високу якість, надійність та тривалий термін служби. На сьогоднішній день 80% продукції компанії Fantini S.r.l. експортується в Європу (включаючи країни і Східної Європи), Північну Америку, Близький Схід та в Африку.

Компанія Fantini S.r.l. забезпечена швидкою службою технічної допомоги, висококваліфіковані працівники якої надають техпідтримку впродовж 7-и днів на тиждень, а також техогляд в зимовий сезон за бажанням замовника.

У компанії передбачена служба постачання запасних частин, склад котрої постійно поповнюється. Розроблена широка мережа офіційних дистриб'юторів запасних частин.

Немає товарів згідно заданому фільтру

ukraine