вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс : швидкісна сівалка Вадерштад та трактор Ламборгіні 190 к.с. на Російських полях

Дванадцятирядна пропашная сівалка Tempo R12 , від шведського концерну Вадерштад , встановила новий рекорд. За 24 години засіяла соняшником 306 га . Посів  йшов на запаморочливій швидкості - 19 км / ч. Посівний експеримент відбувся в Болгарії , на початку квітня. На російських полях Tempo працює протягом двох років і теж ставить рекорди не тільки за швидкістю , але і за точністю висіву .
Коли сівалка Темпо прийшла на російський ринок не багато хто повірив , що з такою швидкістю можна сіяти взагалі , а вже тим більше просапний сівалкою . У традиційних сівалки точного висіву швидкісна «стеля» - 8-9 км / ч.

Висівний апарат Вадерстад


Однак 15 років розробок сівалок Vaderstad - вистрілили в ціль . Завдяки кардинально новому висівати пристрою. У Tempo переміщення насіння контролюється по всьому шляху - від бункера до посівного ложа. У цій сівалці відсутнє « вільне падіння » насіння , як в механічною або пневматичною дозуючої системі інших сівалок. У висівному апараті Вадерштад для переміщення насіння використовується високий тиск. Проходячи через вузьку трубку , насіння не падає , а вистрілює в землю , без « відскоку » від пасивного ложа , що часто відбувається на високій швидкості при сильній вібрації у інших сівалок.
Точність сівби контролюється за допомогою насіннєвих датчиків , які виводять на пульт керування в кабіні трактора інформацію про пропуски , двійників , точності , кількості насіння на гектар , відстані між насінням. Норма висіву також встановлюється за допомогою пульта управління.

 

Сергій Коростельов , заступник генерального директора з виробництва ТОВ « Мучкап - Нива» ( Тамбовська обл.) :
- Торік ми придбали дві 8 - рядні Vaderstad Tempo . Цього року - ще одну . Вважаємо , це найкраща рекомендація. За один сезон Темпо переконала нас - по точності висіву та продуктивності у неї немає аналогів . У минулому сезоні дві сівалки працювали на сівбі кукурудзи та соняшнику. Агрегати снайперськи точно тримають глибину загортання і норму висіву . Сходи стовідсотково дружні , рівні . Ніколи не бачив такого результату у інших сівалок - все поле рівномірно зійшло, як по команді! Відпрацювали кожній по дві тисячі гектарів. За добу висівали 80-100 га . Могли б і більше , але через низьку потужності тракторів МТЗ 1523 ( 155 к.с.) працювали на швидкості 13-15 км / год , що теж непогано в порівнянні з традиційними 8 км / ч. Спробували і з імпортним трактором (взяли в оренду в сусідів) Ламборгіні 190 к.с. - жодної різниці по точності висіву , незважаючи на швидкість - 19-20 км / ч. У цьому сезоні все Вадерштад зачепимо з  тракторами Ламборджині яки придбали для посівної, оранки та транспортних робіт.

Tractor Lamborghini R6.185 + Claas
Сподобалося, що у Tempo великий бункер для добрив ( 1700 л). Це мінімізує технологічні простої , що також підвищує продуктивність. У інших сівалок бункери маленькі і засипати добрива доводилося часто. На це йде час , а воно , як усім відомо , - гроші.
Vaderstad завжди прислухається до думки аграріїв всього світу , що допомагає зробити техніку більш досконалою. У 2013 році , слідом за 8 - рядної моделлю «planters» , компанія випустила 12 - рядну модель , спеціально для російських полів. У 2014 році на сеялках було піднято повітрозабірник із середньої частини у верхню , щоб зменшити попадання в нього пилу . Також поряд з моделями зі стандартним приводом Vaderstad випустив Tempo c приводом від гідравліки трактора.Виріс і інтелект сівалки. Тепер всі параметри її роботи контролює нова програма E - services , а замість звичайного монітора - iPad , що набагато зручніше за великих розмірів екрану , більш високої чіткості графіки і « неприв'язаності » до кабіни трактора. У планшет вже закачаний 3D каталог запчастин Вадерштад , що дозволяє підібрати і замовляти запчастини в поле .

 

Сайт Агропартс готовий допомагати аграріям які мають сівалку  «Вадерстад»  запчастинами також ми можемо надати каталог запчастин до плугів Рабе, Лемкен, Кун, Суков, Грегорі Бесон, Кявоне, Амацоне, Джон Дир.

Опубліковано: 02.05.2014
ukraine