вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс: каталог запчастин сівалка Борго та Вадерштад або демонстрація техніки в полі частина 1

Проект Агропартс направлений на допомогу фермерам у забезпеченні  якісними запасними частинами ми готові безкоштовно надати каталог запчастин та іншу консультаційну допомогу. Крім запчастин ми   також з радістю друкуємо інформацію про нову техніку  та різноманітні випродування даної техніки. Так на сторінках нашого сайту можна знайти інформацію про трактори Джон Дір, Кейс, Ламборгіні, Клаас про плуг Кун, Лемкен,Суков, Петенгер, Квернеланд про комбайни Лексіон, Мега, Тукано. Нижче буде розміщенна стаття при підготовці якої використовувся матеріал з сайту http://no-till.ru автором якого є блогер Михайло Драганчук (2012р).

Цієї весни в Криму пройшли два демонстраційних посіву сівалками , які можуть використовуватися для технології  Mini-till та No- till . Компанії  Борго та Вадерштад  показували свої новинки. Якщо бути відвертим посівний комплекс Bourgault більше відноситься до нульової технології посіву пшениці, ячменю, ріпаку. Сівалка точного висіву Tempo Vaderstad призначена для мінімальної та класичної технології висіву кукурудзи, соняшнику, сої, ріпаків.
Поділюся своїми враженнями від побачених агрегатів .
Хоча сівалки Борго більше асоціюються з агрегатами анкерного типу , компанія виводить на ринок вже не першу модель з дисковими робочими органами.
Посівний комплекс Bourgault 3710 має посилену міцну раму , яка тримається на тандемних колесах спереду і ззаду. Дискові сошники , які встановлені на рамі за допомогою параллелограмной кріплення , копіюють грунт незалежно один від одного. Тут також впроваджено цікаве рішення , яке дозволяє зберігати задану глибину при наїзді на різні нерівності грунту. Це балансуючий міст між копиюючими та прикочуючим колесом на сошниках . При наїзді того чи іншого колеса на скупчення пожнивних залишків або грудки грунту , посівні дисик не виглибляються .Ці паралельні важелі також дозволяють зберігати кут атаки насінявиводів  сошників постійним , а значить і глибину.
Робочий орган - диск діаметром 521 мм з позитивним кутом атаки ( 10 ° вертикальний і 5 ° горизонтальний нахил) .
Прикотуючі колеса напівпневматичні .
Ще один унікальний компонент в цій сівалці - блок гідравлічного управління , який дозволяє з кабіни трактора контролювати тиск на робочі органи і тиску прикочування .
Максимальний тиск на сошник виробник заявляє на рівні 250 кг.

Дисковий сошник сівалки - каталог запчастин

Хоча нехитрі арифметичні підрахунки дозволяють засумніватися в цій цифрі . Наприклад , вага моделі 3710 (ширина захвату 12,2 м) без системи внесення добрив MRB - 14510 кг , кількість сошників при міжряддях 19 см - 64 . Ділимо 14510 на 64 - отримуємо 227 кг.
При цьому заявляється ще , що тиск прикочування можна регулювати від 32 до 104 кг на кожне колесо для накочування , і від 14 до 45 кг на копіюєче  колесо.
Сошники розташовані в 2 ряди. Відстань між сошниками (міжряддя ) можуть бути 19 , 28 або 30 см .


Можна також блокувати ряд сошників , що дозволяє сіяти технічну культуру з подвоєною шириною міжряддя. Сівалки даного типу найчастіше використовуються з тракторами 270-330 к.с., на вказаному заході комплекс агрегатувався з трактором Джон Дір 300 к.с. Важливий нюанси це розмір полів адже на невеличких полях 80- 150Га дана сівалка буде малоефективною адже радіус розвороту досить значний. Дані комплекси мають найбільші перспективи на Півдні України де досить довгі гони та великі поля.

Агропартс згідно Вашого запиту може надіслати каталог запчастин Борго, Квернеленд, Грегорі Бесон, Лемкен, Амацоне, СМС, Суков, Кявоне, Фент ,Кун, Клаас Мега, ДжонДір, Кейс, Нью Холанд, Дойц та інщі.

 

Опубліковано: 04.05.2014
ukraine