вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс: за матеріалами порталу Латифундист – Хорш та Фендт на полях Львівщини

У квітні і серпні 2013 року на полях провідних сільгоспвиробників Львівської області: «Західний Буг» , « Агрокультура » , «Агро ЛВ Лімітед» , Агробудівельний Альянс  АСТРА  за підтримки своїх постачальників Horsch та AGCO FENDT ( Німеччина ) провели ряд успішних випробувань ґрунтообробної , посівної та тракторної сільгосптехніки.
Це дозволило головним спеціалістам , керівництву , власникам агрокомпаній врахувати індивідуальні умови своїх полів при виборі сільгосптехніки для виконання виробничих завдань , використовуючи сучасні технології землеробства і завчасно спланувати поставки в господарства .
Для випробувань був обраний самий зручний для сільгоспвиробників формат , коли техніка в кожному з господарств працювала на протязі 3- х і більше днів , що дозволило вивчити її переваги максимальній кількості фахівців усіх трьох вище перерахованих компаній , отримати якісні консультації безпосередньо з вуст представників заводів виробників , а також порівняти результати випробувань з результатами роботи аналогічної сільгосптехніки.
 
У продовження туру випробувань , з 16 по 18.09.2013 , для ТОП - менеджерів компаній , на полях , яких проведені випробування (Західний Буг , Агрокультура , Агро ЛВ Лімітед ) , компаніями АСА АСТРА і Хорш - Україна , була організована поїздка до Чехії на одне з аграрних підприємств компанії Horsch , де вони змогли оцінити рівень ведення бізнесу, що досягається завдяки рідкісному симбіозу : сільгоспмашинобудівниками - сільгоспвиробник .
Кожен учасник заходу зміг гідно оцінити результати роботи не тільки сільгосптехніки виробництва компанії Хорш , широко представленої на ринку , а й ознайомиться з новими досвідченими моделями , які необхідні для результативного ведення агробізнесу . Гості стали свідками як в складних умовах нові моделі сільгосптехніки Horsch  проходять випробування , під час , яких не тільки вдосконалюється та чи інша модель , а й народжуються нові ідеї щодо вдосконалення виробничих процесів .
 
Власник компанії Майкл Хорш , разом зі своїм старшим сином Лукасом змогли більш широко висвітлити діяльність власної компанії , яка , як виявилося , не тільки є лідером світового сільгоспмашинобудування , випускаючи сільгосптехніку преміум класу на 5 -ти фабриках , розташованих у Німеччині та США , але й є одним з найбільших операторів з виробництва сільськогосподарської продукції в Європі . Аграрний бізнес сім'ї Horsch розвивається з 1990 року і на сьогоднішній день об'єднує 15 ферм , які обслуговують 20 000 Га землі ( 8000 Га  - в Чехії та 12000 Га - у Німеччині ) .
 

Для зустрічі не випадково було обрано підприємство , яке увійшло в агробізнес Horsch-Хорш , всього 15 місяців тому. В обслуговуванні підприємства 3 300 га землі , 1 / 3 з яких піщаний грунт , 1 / 3 глина і 1/ 3 чорнозем ( 35/35/65 балів). За словами фахівців з за нерівностей полів при збиранні врожаю проблематично було працювати на зернозбиральних комбайнах навіть з 6 -ти метрової жаткою . Урожайність підприємства на момент покупки становила: пшениця - 30 ц / га , ячмінь - 28 ц / га , ріпак - 18 ц / га . Крім цього підприємство спеціалізувалося на виробництві молока ( дійне стадо 600 голів) , а так само мало 120 га занедбаного яблучного саду . Тракторний парк підприємства налічував 58 одиниць , кількість працюючих на підприємстві становила 77 осіб.
  

Гостям було докладно розказано не тільки про стартові умови нового підприємства, а й про стратегічний план розвитку , згідно , якого вже зараз Лукас Хорш розробляє для кожного поля і впроваджує на підприємстві систему контрольованого трекінгу CTF . За допомогою певних програм розробляються маршрути - завдання для самохідної техніки , коли трактор , обприскувач , комбайн , зерноперевантажувач або інша техніка маючи одну ширину осі (3м) з року в рік пересувається по полю суто по заданому маршруту ( технологічною колії ) .
Для гостей було продемонстровано сьогоднішній стан полів , які оброблялися , вирівнювались , засівалися і обприскують сільгосптехнікою Horsch ( Хорш ) . Так само , були надані технологічні карти , докладно описаний логістичний процес , зі зберігання , підвозці , завантаженні , насіння, добрив , суміші для обприскування , перевезення врожаю і т.д. Всі ці операції здійснюються за допомогою нових розробок компанії Horsch-Хорш , що дає можливість безперебійно експлуатувати високопродуктивні агрегати , досягати високих фінансових результатів , а значить бути конкурентоспроможним на ринку.
 
Представники українських агрокомпаній змогли не тільки побачити отримані результати за підсумками експлуатації техніки, але й побачити дослідні зразки техніки , яка ще не вийшла у виробництво , а розробляється і проходить випробування в непростих виробничих умовах даного підприємства .
 
Треба відзначити , що ТОП менеджери вище перерахованих компаній мають великий досвід роботи ведення аграрного бізнесу в таких країнах як США , Данія , Шотландія , Німеччина , Польща , Україна , що створило особливу професійну атмосферу для обміну досвідом роботи в аграрному бізнесі.

Агропартс передрукував даний матеріал з сайт Latifundist.com

 

Опубліковано: 21.04.2014
ukraine