вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс: зараз купуємо запчастини на комбайни Клаас Лексіон далі будемо готувати сівалку Квернеленд до осінніх робіт (за матеріалами журналу Агроінвестор)

Причіпна пневматична сівалка  компанії Квернеленд відома на ринку з 2010 року. За цей недовгий час у російських аграріїв вже встигло скластися думка про дану
моделі . Але незважаючи на зручність пересування по дорогах , можливості агрегатування з вітчизняними тракторами Кіровець або МТЗ й інші переваги Квернеланд , озвучені сільгоспвиробниками , на російських полях дані сівалки  зустрічаються досить рідко.
 

Володимир Редін головний інженер господарства « Приміське» ( Тамбовська обл. ; Рослинництво - 6 тис. га ; тваринництво - 3,5 тис. ВРХ ) :
Ми придбали сівалку Kverneland до осінньої сівби 2012 року. Раніше в нашому господарстві використовувалася тільки вітчизняна техніка, зокрема сівалка компанії « Червона Зірка ». Проте з часом з'явилася потреба замінити застарілу і малопродуктивних машину на енергонасичену техніку. Та й у стислих агротехнічних строках сівби ( близько тижня ) однієї сівалки нам було недостатньо. Тому прийняли рішення придбати сівалку Квернеленд . Оскільки тракторів закордонного виробництва в нашому господарстві досить мало це трактор Фендт який працює з плугом Суков  , перше, на що ми звернули увагу , була можливість агрегатування Квернеланда з вітчизняними тракторами МТЗ . Застосовуємо Kverneland на всіх видах зернових і горосі . На відміну від наших сусідів , що використовують сівалки , обладнані лапами або долотами , ми віддаємо перевагу дисковим робочим органам . Адже дисковий сошник краще копіює рельєф , що забезпечує більш рівномірне закладення насіння . Підтвердження тому - рівномірні сходи - ми вже отримали на практиці.


Крім досить очевидних плюсів типу ширини захвату , високої продуктивності і хорошої підвіски робочого органу , варто відзначити і те , що насіннєвий бункер DG розташований на одній рамі з сівалкою , завдяки чому зменшується радіус повороту в кінці поля і, отже , знижуються витрати часу . Серйозних поломок за час експлуатації не було. По закінченні посівної 2013 приїжджав представник заводу , який цікавився роботою сівалки і з'ясовував , чи виникали в ході роботи неполадки. Вони траплялися . Але маючи каталог запчастин Квернеленд швидко вибрали необхідні диски та замовили їх. Також  у нас обірвався рукав високого тиску на приводі котушки висівного апарату і обламався болт кріплення сошника на одній секції. Та й кріплення датчиків технологічної колії не досконале. В принципі , все це втрачені виробником дрібниці , які фахівці сервісної служби обіцяли усунути до початку осінніх посівних робіт . Ми купили сівалку на власні кошти у дилера « АгроЦентрЛіскі » за 5 млн руб. , Окупність буде залежати від врожаю цього року. За гарантії покладається сервісне обслуговування протягом року , який у нас закінчується до грудня .

Олексій Кондрашкин , генеральний директор ЗАТ «Ульяновський » ( Саратовська обл. - 13 тис. га і Пензенська обл. - 6 тис. га ) :
Сівалка Квернеланд працює в нашому господарстві з осені 2012 року , агрегатується з трактором Кейс 310 або Ламборджині R8 270. Про продукцію фірми Kverneland у нас склалося позитивну думку після покупки трьох плугів , які повністю влаштували своєю якістю. Ми взагалі активно використовуємо іноземну техніку та експериментуємо зокрема маємо комбайн Клаас Лексіон, оприскувач Амазоне, сівалку точного висіву Ківоне. Тому вирішили випробувати і сівалку цієї компанії. Спочатку нас зацікавило зручність перегонів по дорогах.

Справа в тому , що в нашому господарстві великий розкид полів в Саратовській і Пензенській областях , тому дане питання займає далеко не останнє місце. У двох інших наших сівалок - дванадцятиметрової дискової і стерньових Morris Xpress - постійно виникали проблеми з транспортними перегонами : габарити цих машин не сприяли швидкому пересуванню . І хоча за якістю загортання насіння і нормі висіву вони не сильно поступаються , через легкості транспортування сівалка Kverneland нас більше влаштовує. У минулому сезоні сівалка відпрацювала близько 1,5 тис. га при середній продуктивності 160-180 га на добу , яка часом доходила до 200 га на добу. Покупка була здійснена на власні кошти через дилера « Інтерпарк -Агро» і обійшлася нам в 5,2 млн руб. Для сівалок такого класу і з такими показниками ціна середня. Поломки були мінімальні але наявність каталогу запчастин та професійних інженерів вирішує дані питання. Сівалка імовірно повинна окупитися через два роки. Наступне що плануємо купити борону СМС Чеського виробництва під трактор Ламборджині, ми орендували дану борону в минулому році і нам дуже сподобалось також виробник надає цікаві фінансові програми тому будемо купувати.

 

При підготовці даної статті були використані матеріали Російського журналу (Статья опубликована в журнале «Агротехника и технологии» №4 (38) июль-август 2013).

Агропартс допомагає фермерам придбати запчастини згідно вашого запиту ми готові безкоштовно надати  каталог запчастин на техніку Квернеленд, Лемкен, Амацоне, СМС, Кун, Клаас Лексіон, ДжонДір, Масей Фергюсон, Фендт, Нью Холанд, Дойц та інщі.

Опубліковано: 27.04.2014
ukraine