(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс: каталог запчастин на комбайн Клаас Лексіон або короткий огляд виробників комбайнів (стаття Російського журналу)

Проект Агропартс знайшов цікаву статтю присвячену зернозбиральним комбайнам надруковану в Російському журналі, далі наводимо пеклад даної публікації.

Статья опубликована в журнале «Агротехника и технологии» №4 (38) июль-август 2013

Представляємо увазі читачів огляд найбільш популярних у минулому році зернозбиральних комбайнів. При виборі моделей редакція спиралася на думку провідного аналітика Асоціації « Росагромаш » Наталії Негребецький та завідувача лабораторією випробувань зерно - кормозбиральної , зрошувальної техніки та впровадження нових технологій Поволзькій МІС Юрія Добриніна .
Юрій Добринін:
У кожного аграрія свої критерії вибору купівлі комбайну. Одному потрібна недорога високопродуктивна модель , і тоді він зверне увагу на Акрос 580 або Палесье GS 12 , так як собівартість прибирання у них найнижча . А для іншого важливі надійність і комфорт в роботі, тому він купить  Клаас Тукано 450, John Deere S 660 , New Holland CX 6090. У будь-якому випадку вибір комбайна - справа досить важлива , оскільки залежить від безлічі факторів (структури посівів , обсягів збирання , урожайності збираних культур , погодних умов , рельєфу і розмірів полів і т. д.) , тому потрібно мати достовірну інформацію про можливості «combaine» в реальних умовах прибирання. Всі розглянуті моделі мають свої переваги і недоліки , але в цілому вони універсальні в застосуванні і можуть збирати  будь-які культури ,при установці додаткових пристосувань , які можна придбати окремо – жатка для збирання кукурудзи, жатка для збирання соняшника. Що стосується зон використання , то кожен з цих комбайнів може працювати на полі з будь врожайністю , але у менш продуктивних швидкість буде менше. Для повного завантаження даних комбайнів на максимальній робочій швидкості потрібно врожайність більше 30 ц / га . На полях з більш низькою врожайністю їх використання буде економічно неефективним . Представлені моделі комбайнів задовольняють агротехнічним вимогам до збирання зерна і працюють з втратами не більше 1,5 %. Більш високі втрати трапляються тільки внаслідок перевищення допустимої робочої швидкості або неправильному регулюванні молотарки комбайна.
 

Комбайн Акрос (Acros)
Експертна оцінка:
Компанія « Ростсельмаш » є основним виробником зернозбиральних комбайнів в Росії. Сімейство комбайнів  включає моделі Acros530 , Acros560 , Acros580 і Acros590 Plus. Дані моделі оснащені традиційною схемою обмолоту , відповідною для будь-якої культури . Діаметр молотильного барабана складає 800 мм , а його висока інерційність дозволяє працювати навіть на вологій , засміченою і скрученої хлібній масі .
Результати випробувань:
Комбайн Акрос580 проходив випробування в 2012 році на Північно -Західної МІС . Дана модель має пропускну здатність 10,5 кг / с. У нормованих умовах продуктивність комбайна становить 15,1 т / год. У реальних умовах продуктивність буде залежати від характеристики прибирається культури і коливається від 14,8 т / год ( випробування 2011 року на Поволзькій МІС) до 22 т / год ( випробування 2010 року на Алтайській МІС) .

Купити Клаас Тукано 450 (Tucano Claas ) може не кожен фермер але результати того варті.
Показники випробувань:
Зернозбиральний комбайн  Tucano450 призначений для збирання пшениці , кукурудзи , ріпаку та інших культур на полях з ухилом до 8 ° у всіх зерносіючих зонах країни. Із застосуванням додаткових пристосувань комбайн має можливість збирання соняшника та кукурудзи на зерно. Для транспортування жатки комбайн забезпечується транспортним візком залежно від ширини захоплення .За даними випробувань, що проводилися в 2008 році на Північно -Західної МІС , продуктивність комбайна становить 17,62 т / ч.
 

Білоруський помічник Палесье КЗС 1218 ( Palesse GS 12 )
Результати випробувань:
Дана модель самохідного зернозбирального комбайна проходила випробування на Центрально- Чорноземної МІС в 2006 році. Комбайни Полісся призначенні для прямої і роздільного збирання зернових колосових культур , а з застосуванням спеціальних пристосувань - і для прибирання зернової частини кукурудзи , соняшнику , зернобобових , круп'яних культур , насінників трав та ріпаку . Продуктивність комбайна в нормованих умовах - 18,56 т / год ( за даними випробувань 2006 року на Центрально- Чорноземної МІС) . Питома витрата палива за час змінної роботи склав 9,34 кг / га або 2,87 кг / т.

 

Лідер Американського комбайнобудування продає Джон Дір С 660 (John Deere S660 ) в досить значній кількості тому саме дану модель ми вирішили протестувати.
Показники випробувань:
Самохідний зернозбиральний комбайн John Deere S 660 проходив випробування на Центрально- Чорноземної МІС в 2012 році.Дана модель призначена для збирання зернових колосових культур прямим і роздільним комбайнуванням ,  Для прибирання різних видів культур , зміни режимів роботи молотильного пристрою та очищення застосовуються додаткові комплекти змінних частин і пристосувань для збирання кукурудзи на зерно , соняшнику , ріпаку , рису , зернобобових і круп'яних культур. У нормованих умовах продуктивність комбайна становить 16,1 т / ч.
 

Зернозбиральний комбайн Нью Холанд CX 6090 ( New Holland )

Сибірської МІС в 2012 році. Базова комплектація комбайна включає зернову жатку шириною 7,32 м і подрібнювач -розкидач соломи. Додатково комбайн можна оснастити кукурудзозбиральної жаткою , транспортним візком для перевезення жатки , дистанційної сис -темою регулювання решіт , бітером Straw FlowTM , системою рівномірного розподілу зерна на решітний стан Smart SieveTM і розкидувачем полови .

Агропартс при потребі може допомогти фермерам знайти каталог запчастин Клаас Лексіон, ДжонДір, Масей Фергюсон, Фендт, Нюхоланд, Дойц та інщі. Також ми маємо можливість забезпечувати клієнтів запчастинами та робочими органами  на плуги Лемкен, Кун, Грегорі Бесон, Суков, Рабе, Петенгер та інші. Якщо клієнту буде потрібен каталог запчастин на плуг ми також допоможемо у даному питанні, дзвоніть будемо раді.

Опубліковано: 27.04.2014
ukraine