(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс : Каталог запчастин Клаас Тукано або універсальний помічник частина 2.

Комбайн Клас Тукано відбувається новий розвиток
З самого початку випуску моделі основний акцент робився на компонування з клавішною системою сепарації , до якої звикла більшість споживачів . Але з 2009 року в моделях Клаас Тукан стала доступна нова система « HYBRID » - запатентована фірмою CLAAS технологія , при якій традиційна система обмолоту APS з'єднується з системою сепарації ROTO PLUS . Гібридна система , яка до цих пір застосовувалася тільки на Лексіон , тепер функціонує в серії TUCANO 470/ 480.

 
Рис . 5 : Cистема APS і ROTOPLUS .

Більше продуктивності завдяки системам АПС та Ротоплюс
Гібридна система має цілу низку переваг . Число обертів системи комбайну Claas APS може налаштовуватися незалежно від числа обертів ротора , завдяки чому загальний робочий процес може бути індивідуально пристосований до мінливих умов збирання врожаю протягом робочого дня.
Принцип дії роторної системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS простій , але надзвичайно ефективний . Центруючий барабан молотильного агрегату APS подає зернову масу до ротора . Осьове обертання ротора забезпечує потужний відцентровий момент , під дією якого зерна ефективно відділяються від соломи. Новий ротор високої потужності має діаметр 570 мм. Частота обертання ротора регулюється в діапазоні від 350 до 1010 оборотів в хвилину . Високі відцентрові сили досягаються при невеликому числі оборотів . В результаті забезпечується максимальна сепарація.
Клаас є єдиним виробником системи обмолоту APS який поєднує дану систему ROTO PLUS . Взаємодія цих двох систем дозволяє досягти вищого рівня продуктивності та мінімізувати втрати .
Тукано 470 /480 спроектовані як нові машини базового рівня на основі гібридних технологій. За потужністю та пропускної здатності вони займають позицію вище ніж TUCANO 450. Новий Клас Тукан HYBRID доповнює команду ще одним новим і дуже сильним « польовим гравцем » , що дозволяє по- новому визначити підвищений середній клас.


Силова установка - добре зарекомендував себе економічний двигун фірми Mercedes Benz . Оснащений турбонаддувом з проміжним охолодженням повітря . Система  PLD (насос , трубопровід , форсунка ) з електронним управлінням відповідає нормам Євро 3 . Для Claas Тукано 320/330/340-й потужністю від 190 до 256 к.с. Клавішні TUCANO 430/440/450/470 - від 241 до 275 к.с. На combine 480 встановлено двигун Caterpillar Motor потужністю 330 к.с.

 

Рис . 6 : Двигуна від Mercedes Benz або Caterpillar - залежно від моделі комбайна.

Різниця в потужності двигунів і продуктивності комбайнів дозволяє використовувати їх як великим виробникам зернових культур , так середнім і невеликим господарствам .
Абсолютно всі моделі Claas Lexion так само як і TUCANO оснащені системою AUTOCONTOUR , що дозволяє машині точно вести жатку по поверхні поля. Система активно копіює рельєф в подовжній і поперечній площинах шляхом відстеження датчиками положення , встановлених на жатціі . Гідравліка миттєво реагує на команди блоку управління , піднімаючи або опускаючи жатку ліворуч і праворуч по ходу руху. Особливо система допомагає при роботі на ділянках зі складним рельєфом , допомагаючи комбайнерові утримувати постійно задану висоту зрізу і тиск на грунт.

 

Рис . 7 : Робота системи AUTOCONTUR на полі.

За бажанням замовника комбайни можуть бути оснащені автоматичною лазерною системою водіння LASER PILOT яка відмінно себе зарекомендувала на комбайнах Клаас Лексіон . Електронно оптичні сенсори системи , що встановлюються з лівого боку жатки , посилаючи світлові імпульси , визначають межу між стернею і нескошених ділянкою поля. Послані і відбиті світлові імпульси визначають оптимальну траєкторію руху і автоматично направляють комбайн точно по краю хлібостою , навіть в тумані і нічних умовах , а також дозволяє використовувати широкозахватні жатки на всю ширину .
  
Рис . 8 : Робота системи LASER PILOT .

 

Каталог запчастин Клаас Лексіон допоможе швидко підібрати необхідні запчастини, при питаннях як дешевше купити запчастину звертайте до спеціалістів Агропартс.

Опубліковано: 06.05.2014
ukraine