вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс : Каталог запчастин Клас Тукано або комбайн зерновий частина 3.

Клас Тукано так само як і його старший брат Клаас Лексіон  може бути оснащений подрібнювачем SPECIAL CUT з 80 ножами. Подрібнювач включається і вимикається через просту в обслуговуванні механічну муфту. У цьому класі потужності тільки Сlaas має систему розподілу соломи ACTIVE SPREADER , яка захоплює подрібнену масу двома працюючими в протилежних напрямках розкидачі , ще раз прискорює і рівномірно розподіляє по всій ширині захвату жатки .


 
Рис . 9: Розподілу соломи ACTIVE SPREADER .

Combines  комплектується широким набором приставок для збирання різних культур : жниварками для збирання зернових культур шириною від 4,9 м до 9,1 м , а також жатками VARIO шириною захвату від 5,4 м до 9,1 м.При збиранні зернових стіл жатки  Claas VARIO (відстань між ріжучим апаратом і шнеком ) можна безступінчатий зменшувати на 100 мм або збільшувати на 200 мм залежно від величини стеблостою . Вона може бути також перебудована на збирання ріпаку. У цьому випадку стіл подовжується на 500 мм , а простір, що утворився закривається днищем.
 
Рис . 10: Зміна відстані між ріжучим апаратом і шнеком жатки VARIO .

Також можливе оснащення жаткою Флекс з гнучким ножовим брусом (5,1 ... 9,0 м) , який автоматично пристосовується до самих незначних нерівностях грунту. Така жатка використовується для збирання сої , гороху.


Рис . 11: Жатка з гнучким ножовим брусом для збирання сої , гороху , полеглих і короткостебельних культур.

Для збирання кукурудзи використовується 8 або 6  рядний Клаас Конспід  . Система управління AUTO PILOT автоматично направляє комбайн по рядках . При збиранні кукурудзи на зерно , машина проходить ряд операцій з переобладнання (заміна попереднього підбарабання , установка захисних фартухів задньої стінки соломоподрібнювача щоб уникнути деформації корпусу машини від ударів обмолочених качанів і т.д.). Для соняшника комбайн оснащується спеціальною жаткою SUNSPEED . При використанні комбайнів на двофазної збиранні зернових культур встановлюється підбирач RAKE UP
 
Рис . 12: Кукурудзяний початкоотделітель Claas CONSPEED в роботі.

Сучасна кабіна VISTA CAB з водійським місцем на пневмопідвісці і зручним пасажирським місцем не дозволяє втомлюватися протягом довгого трудового дня. Комфорт їзди і управління забезпечує багатофункціональний важіль , який легко передає всі команди водія: швидкість руху , напрямок руху , налаштування жниварки і мотовила , вимикання жниварки і VARIO столу , управління вивантажним шнеком і розвантаженням бункера . Крім того , через оглядове вікно в задній стінці кабіни зручно спостерігати за якістю зерна в бункері. Для роботи в темний час доби внутрішній простір бункера і колосового шнека освітлюється.
 
Рис . 13: Кабіна VISTA CAB - еталон комфорту і ергономіки.

Інформаційна система комбайнів CLAAS СEBIS є основним елементом здійснення робітничого контролю . Індикація всіх машинних налаштувань знаходиться перед водієм , щоб легко організувати управління виведенням інформації . У систему вбудовані сенсори контролю за сепарацією , завантаженням машини , очищенням , включаючи сенсори втрат по всій ширині захвату .
 
Рис . 14: Багатофункціональний важіль і система управління CEBIS .

Для експлуатації  «combine harvester» в перезволожених грунтових умовах , можлива комплектація комбайна повним приводом з широкими шинами ( до 1050 мм на провідній осі і 500 мм на керованої осі). Або установка металевої полугусеніци для особливо складних грунтів. При цьому зберігається універсальність комбайна - при роботі на сухих полях замість полугусеніци можна використовувати колісний привід . Переобладнання становить близько 4 годин.
Дана опція особливо затребувана в регіонах з вологими умовами збирання. 

Рис . 15 : Робота  Сlaas TUCANO 480 на металевій полугусіні в полі.

Також для прибирання рису випускаються спеціальні модифікації з посиленими шнеками (з зносостійкого наплавленням ) , посиленим бункером . А також штифтовим молотильним барабаном і напівгусеничним рушієм.Все викладене вище дозволяє зробити висновок: комбайни Клаас - саме те , що потрібно сільгоспвиробникам для високопродуктивної і високоякісної збирання зернових і олійних культур в будь-яких виробничих і кліматичних умовах.

Агропартс радий повідомити що з допомогою каталогу запчастин Клаас  можна підібрати необхідні запчастини до комбайнів Лексіон, Мега, Медіон .

Опубліковано: 06.05.2014
ukraine