вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс : Каталог запчастин Сlaas TUCANO - «Універсальний солдат» частина 1.

Почавши випуск зернозбиральних комбайнів типу Клаас Тукано  в 2008 році , компанія CLAAS вивела на ринок машину , яка забезпечувала потреби більшості сільгосптоваровиробників як за кордоном , так і в Україні , поповнивши лінійку збиральної техніки середнього класу потужності . Але на цьому компанія не зупинилася - інновації йдуть одна за одною.

Зернозбиральні комбайни CLAAS TUCANO - саме те , що потрібно
До сучасних зернозбиральних комбайнів висувається ряд високих вимог : висока продуктивність , надійність , якість роботи , мінімізація витрат праці і палива , адаптованість до мінливих умов збирання. Даним вимогам задовольняють самохідні зернозбиральні комбайни Тукано фірми Клаас. Машини від іменитого виробника пропонуються в самих різних варіантах комплектації.

 
Рис . 1: Збиральний комбайн Клас Тукано 480 - машина «преміум-класу» з усього модельного ряду TUCANO .

Серія комбайнів 300 серії оснащені класичним молотильним пристроєм. Барабан шестібічевой діаметром 450 мм , підбарабання секційне MULTICROP , що полегшує переналагодження з однієї культури на іншу ( наприклад , з зернових на кукурудзу) . Частота обертання барабана і регулювання зазору між ним і підбарабанням здійснюється з кабіни водія.
Основна відмінність  combine TUCANO 400-ої серії - наявність молотильного пристрою APS (прискорення перед обмолотом ) . Суть пристрою полягає в тому , що перед основним барабаном встановлюється барабан - прискорювач , який підвищує швидкість подачі маси до молотильного барабану на 33 %. Під прискорювачем розміщено підбарабання з кутом охоплення 60 градусів . Тут відділяється до 30% зерен , що значно зменшує навантаження на основне підбарабання cоmbines  ( Мультікроп ) . Кут охоплення молотильного барабана збільшений до 151 градусу . Площа сепарації на підбарабанні збільшена вдвічі , з одного боку за рахунок установки підбарабання під прискорювачем , а з іншого - за рахунок збільшення кута охоплення молотильного барабана. Тим самим забезпечується лагідний обмолот при високій продуктивності. Сепарація зерна зростає внаслідок розтягування шару  зернової маси  і виділення зерна відбувається з більш тонкого шару . Із збільшенням швидкості проходження маси зростають відцентрові сили , що сприяють проходженню вільних зерен через підбарабання . Система Клаас АПС дозволяє збільшити продуктивність комбайна до 20%.

 
Рис . 2: Система обмолоту Сlaas APS - прискорена попередня сепарація .

Виділене на соломотрясі  комбайну зерно направляється на очищення . На транспортній дошці маса розпушується  і рухається до  решіт  очистки . Система очищення комбайнів Lexion 340 , 440 , 450 , 470 і 480 оснащені шестилопатевими турбінами , у моделі 430 чотирьохлопатевий турбіна , а у моделей 320 і 330 відцентрові вентилятори . Частота обертання турбін регулюється з кабіни .

 
Рис . 3: Очищення комбайнів Клас Тукано .

Всі моделі можуть бути оснащені системою 3-D для роботи на схилах . В основі системи лежить принцип динамічного вирівнювання нахилу . Верхнє решето здійснює коливальний рух вгору по схилу , за амплітудою , яка залежить від його крутизни . Система 3- D забезпечує стабільну продуктивність комбайна при бічному крені до 20%.

 

Рис . 4: Система вирівнювання на схилах 3 -D.

Каталог запчастин Клаас Мега може надати менеджери Агропартс.

Опубліковано: 06.05.2014
ukraine