вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс: CLAAS і HORSCH встановили світовий рекорд з посіву кукурудзи

Починаючи з 28 -го квітня , фірми Клаас та Хорш спільно встановили  світовий рекорд по висіву кукурудзи. Протягом 24 -х годин на тракторі Клас Ксеріон 5000 та сівалку точного висіву Maestro 24.70 SW оброблено поле загальною площею 448,29 гектара з одночасним внесенням добрива.
Світовий рекорд поставлений на полі, розташованому поблизу російського міста Чаплигіна , в центрі чорноземної зони. Метою спільного заходу було проведення висіву кукурудзи на 24 -х рядках з високою середньою швидкістю 14,7 км / год. Це, мабуть , перший світовий рекорд такого роду , при якому висів кукурудзи виконувався з  внесенням добрива. Так як східноєвропейський ринок володіє найбільшим потенціалом для використовуваної тут техніки , то встановлення рекорду був проведено в Росії. Команда , яка поставила світовий рекорд , складалася з 16  осіб , до неї входили співробітники фірм CLAAS і Horsch , а також незалежні фахівці.

Сівалка точного висіву Maestro 24.70 SW фірми Хорш працює на 24 -х посівних рядках з шириною міжрядь 70 см і глибиною висіву від 1,5 до 9,0 см. Для спроби встановлення світового рекорду вона була налаштована на глибину висіву 6 см. Центральний бак вміщує 2.000 л насіннєвого матеріалу та 7.000 л добрива. Сівалка Маестро відзначена на виставці Агротехніка як краща машина 2012 -го року.
Сівалка Maestro забезпечує швидкість висіву 15 км / год і вище, залежно від вимог до точності укладання. При швидкості 15 км / год машина забезпечує абсолютно точні результати висіву . Для цього у вертикальну трубу вбудований сенсор насіння , який поряд з кількістю насіння реєструє також і відстань між ними. За допомогою цього сенсора водій для кожного окремого рядка отримує на терміналі управління інформацію про місця з відсутністю насіння або з двома насінням. Завдяки цьому він в змозі своєчасно реагувати на різні ситуації і оптимально працювати. Дозувальні прилади мають електричний привід з можливістю окремого включення.
Фірми CLAAS і Horsch при виборі трактору прийняли рішення на користь  XERION 5000 - серед іншого на основі спільних заходів минулого року. Завдяки своїм 524 к.с. «tractor»  є ідеальним партнером для встановлення світового рекорду в зчепчі . Чотири колеса потужного трактора , що мають однаковий розмір , в стані перетворювати потужність двигуна в оптимальну потужність тяги , не пошкоджуючи при цьому грунт. Це ідеальні передумови для забезпечення достатнього резерву на почасти горбистій місцевості. Claas XERION оснащений системою Телематикс , яка забезпечує можливість безперервної перевірки позиції і налаштувань машини та їх документування .


Протягом 24 -х годин виконувався поточний контроль всіх параметрів машини і сівалки і забезпечувалося їх документування за допомогою системи CLAAS TELEMATICS і сенсора насіння на сеялке .
Всього витрачено 10 т насіннєвого матеріалу і 47 т добрива. Тобто для заправки сівалки необхідно було передбачити 10 заїздів в бокс. Одночасно проводилася , природно , заправка машини- тягача паливом . Світовий рекорд поставлений з середньою витратою палива 3,17 л / га .
Загальна оброблена площа ( га ) 448,29
Загальний час роботи (ч ) 24
Продуктивність ( га / год ) 18,6
Щільність висіву ( зерен / га ) 88.000
Задана позиція (%) 94
Загальна кількість внесених насіння (т) 10
Витрата палива (л / га ) 3,17
Швидкість ( км / ч) 14,7

Рекордні площі , що складаються з двох полів по 320 і 170 га , знаходяться поблизу міста Чаплигіна , приблизно на відстані 360 км на південний схід від Москви , в чорноземної зоні без каменів і з сприятливими рільничих умовами ( коефіцієнт pH 5,8 , вміст гумусу 6 , 4 відсотка). Фактором, що обмежує врожайність , є вода. Обсяг опадів становить 400 - 450 міліметрів на рік .
Передувала кукурудзі культура на обох полях - озима пшениця. Безпосередньо після збирання проведена обробка грунту дисковою бороною Horsch Joker 12 RT. Після цього проведена обробка грунту без обертання пласта , включаючи внесення добрива. Навесні проведена неглибока обробка грунту за допомогою культиватора Horsch Tiger 10 LT.


Стан площі до початку спроби встановлення світового рекорду по відношенню до контрольної площі було оптимальним , так як земля добре висохла. Але в більш глибоких
шарах все ще було багато вологого чорнозему. Контрольну площа неможливо було використовувати , так як вона була зорана і занадто волога внаслідок виниклої плужної підошви.
" На знімках TELEMATICS видно , що ми працювали в реалістичних умовах. Якраз перше поле складалося майже виключно з виступаючих і клиноподібних частин " , пояснює ситуацію Харальд Лоб , відповідальний за проект з боку фірми Клаас. Флоріан Ермер , відповідальний з боку фірми Хорш , доповнює: "Ми змушені були три рази зупинятися , так як один раз забилися посівні агрегати внаслідок помилки водія , а два рази на Дозувальники перебувала папір . Це теж фактори , наявні в сільськогосподарській практиці . "
Після встановлення світового рекорду команда продовжила свою роботу , обробивши решта площі і залишивши за собою акуратно засіяні поля.

У команду світового рекорду фірм Horsch і CLAAS всього входило 16 осіб. Водії вантажних автомобілів забезпечували постачання насіннєвим матеріалом , добривом і дизельним паливом. Двоє людей дбали про налагодженому і , перш за все , швидкому обслуговуванні в боксах , тобто забезпечували швидку заправку сівалки і трактора. Водіння зчіпки здійснювали четверо водіїв у змінному режимі . Технічна підтримка команди забезпечувалася трьома техніками , група з трьох людей безперервно виконувала фото і кінозйомки .
 
Незалежне журі складалося з двох спеціалізованих сільськогосподарських редакторів з Німеччини і Росії : Йоханнес Хедіке з Німецького сільськогосподарського видавництва  і Олексій Андрєєв зі спеціалізованої газети " Нове сільське господарство Росії".

За матеріалами сайту http://www.omskdizel.ru/

Агропартс забезпечує аграріїв запчастинами  та каталогами запчастин до технки Клаас та Хорш.

 

Про фірму CLAAS KGaA mbH
Сімейне підприємство Клаас ( www.claas.com ), засноване в 1913 році, є одним з провідних у всьому світі виготовлювачів сільськогосподарської техніки. Головне підприємство в вестфальському місті Харзевінкель займає лідируючу позицію на європейському ринку зернозбиральних комбайнів. Комбайни CLAAS займає лідируючу позицію на світовому ринку в області самохідних кормозбиральних комбайнів , займається виробництвом  тракторів , сільськогосподарських преспідбирачів і машин для збирання урожаю. До спектру виробів відноситься також сучасна сільськогосподарська інформаційна технологія . Фірма CLAAS забезпечує роботою понад 9000 співробітників у всьому світі , в 2011 -му комерційному році її оборот склав рекордні 3,3 мільярда євро.
 

Фірма HORSCH Maschinen GmbH є провідним виробником посівної техніки та виробів для обробки грунту та захисту рослин. У всьому світі відома захопленість фірми Хорш і її 950 співробітників сільським господарством. Саме ця захопленість видна в кожному виробі , вона керує діями кожного окремого співробітника Horsch . Від керівництва фірми і до рядового монтажника : кожен в підприємстві живе цією захопленістю , яка простий виріб перетворює на унікальне , відмінне інновацією і безкомпромісною якістю . Воно завжди відповідає критеріям " швидше, простіше , надійніше " . Так управління однією машиною повинно постійно спрощуватися . Вона повинна надійно і добре виконувати свою роботу , як це роблять наші культиватори , і забезпечувати надійну схожість посівів , як наші сівалки. І , нарешті , робота виконувана на машині , повинна виконуватися швидше , ніж раніше. Машина виготовляється фірмою Horsch тільки в тому випадку , якщо вона виконує всі ці вимоги , і , до того ж , Інновативність і має безкомпромісну якість .

Опубліковано: 13.05.2014
ukraine