вул. Козацька, 122, м. Київ
(067)234-04-45
ПубликацииНазад

Агропартс: сівалка каталог запчастин Вадерштад та Борго або демонстрація техніки в полі частина 2.

Tempo Vaderstad - була показана 8 рядна сівалка для технічних культур. Цікава тим , що це, напевно , одна з небагатьох – схожі розробки присутні у Амацоне, Моносем,Хорш яка може робити точний посів на високій швидкості 15-18 км за год.
Висівний пристрій є ключовим елементом сівалки Вадерштад , яке дозволяє так сіяти .

Відстань між висіваючим пристроєм і грунтом мінімальний , м'яке гумове колесо відразу за трубкою зупиняє насіння і акуратно притискає до дна насіннєвої борозни. Таким чином , весь цей шлях знаходиться під ретельним контролем.
Якщо зазвичай виробник дискової сівалки для якісного сівби вимагає дотримуватися швидкості не більше 8 км / год , то для Темпо рекомендована швидкість трактору  - 15 км / год. Точність сівби контролюється за допомогою  датчиків , які виводять на пульт керування в кабіну трактору інформацію про пропуски , двійників , точності , кількості насіння на гектар , відстані між насінням.
Норма висіву також встановлюється за допомогою пункту управління . Цікава особливість каталог запчастин відразу «записали» на пульт керування таким чином механізатор має змогу підібрати необхідну запчастину навіть на полі.
Висіваючі пристрої обладнані електроприводом , що дає додаткові переваги для установки і регулювання норми висіву , можливість індивідуального відключення висівних секцій з кабіни трактора. Крім того , відсутні приводні ланцюги .
На сеялке досить великий бункер для добрив ( 1700 л). Є бункери для гранульованих пестицидів і мікродобрив . Висіваюча секція , як заявляє Vaderstad , може створювати тиск на грунт до 325 кг. З корисних опцій - перед висіваючою секцією встановлений очищувач рядків. Ця опція дуже корисна , коли на поле знаходиться велика кількість рослинних залишків після кукурудзи або соняшнику.

Каталог запчастин сівалки - очишувач рядків.
У передній частині Вадерштад знаходяться додаткові сошники для добрив , які можуть створювати тиск на грунт до 150 кг. Відстань добрив від рядка насіння 5 см осторонь і трохи нижче рядка. Глибина загортання добрив може регулюватися за допомогою колеса контролю глибини. Це ж колесо по ідеї конструкторів повинно забезпечувати мінімальну переміщення грунту в бік перед висіваючою секцією насіння , що дуже важливо при сівбі на високій швидкості.
Точність висіву була просто ідеальною , хоч лінійкою перевіряй . А якість загортання насіння залишає бажати кращого. В цілому , можна відзначити , що при першому знайомстві обидві сівалки роблять загальне враження добротних агрегатів , в яких застосовано багато інноваційних рішень , які забезпечують високу продуктивність при високій якості сівби .
Що ще спільного у цих , здавалося б дуже різних , посівних машин? Спільне те , що виробники позиціонують їх як сівалки нового покоління для нульової та мінімальної технологій . Тим не менше, і та, і інша сівалка демонструвала сівши тільки по обробленій грунті . Як вони можуть працювати в умовах необробленої грунту можна тільки здогадуватися.
Мені , звичайно ж , зрозуміло бажання фірм- виробників збільшити шеренгу потенційних покупців їх устаткування, що працюють за різними технологіями .
Але незрозуміло чому сільгоспвиробники працюють в умовах обробленої грунту повинні платити настільки високу ціну за рішення, які застосовані в цих посівних машинах для роботи в умовах необробленої грунту. Навіщо їм тиск на сошник 250 - 325 кг , навіщо зайвий метал , зайва вага машин , і як наслідок збільшення витрати пального, і т.д. Адже за всі ці , непотрібні їм , можливості потрібно платити.
І якщо при нульовій технології досить висока ціна цих агрегатів врівноважується скороченням загального парку тракторів  та досить економна з позиції інвестиційних витрат . То при мінімальній технології потрібні ще інвестувати кошти в парк грунтообробної техніки + трактори.

Сівалка Вадерштад + трактор Кейс 200 к.с.


І зовсім незрозуміло , чому не продемонструвати всі свої інноваційні рішення в умовах , які можуть дати найбільший економічний ефект для сільгоспвиробника.
На мій погляд , продавці сільськогосподарської техніки дуже часто люблять багато і захоплено розповідати про технічні характеристики своїх агрегатів .У той час як сільгоспвиробнику більше хочеться дізнатися про те , як йому за допомогою цієї техніки максимізувати свій прибуток.

 

Каталог запчастин Вадерштад може надати проект Агропартс при потребі зв’яжіться з менеджером, ми також може допомогти з каталогами на Лемкен, Амазоне, Кун, Квернеланд, Клаас Тукано, Дойц, Ківоне, СМС, Суков.

Опубліковано: 04.05.2014
ukraine